Ardas

Gyvatvorių kirpimas, formavimas

Kaip ir bet kuris kitas augalas, ji reikalauja kruopščios priežiūros. Laiku ir tinkamai prižiūrima gyvatvorė džiugins tankia struktūra. „Ardas“ teikia profesionalias gyvatvorių genėjimo ir formavimo paslaugas visoje Lietuvoje. Bendradarbiavimą kviečiame pradėti dar nuo sodinukų pasirinkimo – mielai patarsime iškilus klausimams, padėsime pasirinkti gyvatvorę, kuri atitiks jūsų lūkesčius.

Formuoti gyvatvorę galima ko ne iš bet kurio krūmo ar genėjimui tinkamo medžio. Jei norite, kad namų teritoriją juostų visus metus žaliuojanti tvora, geriausia, žinoma, rinktis spygliuočius, ar lapuočius, kurie gali išlaikyti lapus iki pat pavasario. Jei jūsų prioritetas privatumas bei garso izoliacija, rinkitės tankius ir aukštus krūmus, pavyzdžiui skroblą, eglę ar buką. Jei pakanka vidutinio aukščio gyvatvorės, puikiai tiks kaukazinė slyva kalninis serbentas. Ieškodami sodinukų gyvatvorei atkreipkite dėmesį į galimą jų aukštį, lajos tankumą, ar jie tinkami formavimui.

Gyvatvorės formavimas – neatsiejama jos priežiūros dalis. Jis naudingas ne tik estetinei gyvatvorės funkcijai – taisyklingai prižiūrima gyvatvorė auga greičiau ir būna tankesnė, sveikesnė. Formuojant gyvatvorę galima išgauti ne tik standartinę tvoros, bet ir daugybę kitų formų. Sukurti norimą kiemo ar sodo vaizdą bei jį išlaikyti taip pat pagelbės kvalifikuotas specialistas. 

Parašykite mums