Ardas

Paslaugos

Medžių genėjimas

Medžių genėjimas skirtas išsaugoti būdingą medžio lajos formą bei užtikrinti medžio sveikatą ir saugumą, todėl svarbu, kad šį darbą tinkamai atliktų tik patyrę specialistai.

PAVOJINGŲ MEDŽIŲ PJOVIMAS/šalinimas

Kai medis kelia grėsmę žmonėms ar jų turtui, visuomet pirmiausia klientui siūlome medžio išsaugojimo alternatyvas, kurios gali padėti medžiui palaipsniui tapti stabiliu, sveikesniu ir saugiu aplinkai.

APLEISTŲ SKLYPŲ IR MIŠKO VALYMAS​

„Ardas“ specialistas atvyks bei įvertins miško ar sklypo būklę, pasiūlys reikalingą sprendimą ir jį įgyvendins. Tvarkant mišką, pagal kliento poreikius, išvaloma teritorija, kertami žuvę medžiai, sunykę ar kitaip keliantys pavojų aplinkai bei žmonėms.

GYVATVORIŲ KIRPIMAS, FORMAVIMAS

„Medžių priežiūra“ teikia profesionalias gyvatvorių genėjimo ir formavimo paslaugas visoje Lietuvoje. Bendradarbiavimą kviečiame pradėti dar nuo sodinukų pasirinkimo – mielai patarsime iškilus klausimams, padėsime pasirinkti gyvatvorę, kuri atitiks jūsų lūkesčius.

Vaismedžių genėjimas

Vaismedžių genėjimo paslaugas, visoje Lietuvoje teikia „Medžių priežiūra“.

Vaismedžių genėjimas yra įprastas procesas, siekiantiems gauti didesnį ir kokybiškesnį derlių.

Kitos MEDŽIŲ PRIEŽIŪROS PASLAUGOS

Medžio lajos sutvirtinimas (surišimas); Bet kokio dydžio medžių purškimas; Šakų smulkinimas/išvežimas; Medžių priežiūros konsultavimas; Inkilų ar gandralizdžių įkėlimas į medžius; ir kt.